اخبار و تازه ها

 • رزین کوپلیمر استایرن/ اکریلیک با دمای تشکیل فیلم پایین و بدون چسبناکی سطحی (tackiness)
  رزین کوپلیمر استایرن/ اکریلیک با دمای تشکیل فیلم پایین و بدون چسبناکی سطحی (tackiness)

  پلي‌فام PR641H، كوپليمر امولسيوني استايرن/ اکریلیک و بدون نرم‌كن است که به علت انعطاف‌پذيري، مقاومت در برابر آب و توان زياد دربرگيري رنگدانه‌ و پركن، براي ساخت ملات‌هاي رزيني، سيستم‌هاي ترك‌پوش، رنگ‌هاي نماي ساختمان و به‌ويژه پوشش‌هاي انعطاف‌پذير براي آب‌بندي توصيه مي‌شود. مشخصه این رزین داشتن Tg نسبتاً پایین و MFFT نزدیک صفر بدون چسبناکی سطحی است که برای ساخت رنگهای انعطاف پذیر و رنگ های اورینت مناسب می باشد.

  5 آذر ماه 1397
 • رزین کوپلیمر استایرن/ اکریلیک با مقاومت بالا در برابر ایجاد ترک
  رزین کوپلیمر استایرن/ اکریلیک با مقاومت بالا در برابر ایجاد ترک

  پلی فام PR790 کوپلیمر امولسیونی استایرن/ اکریلیک با گرانروی متوسط و ذرات بسیار ریز می‌باشد که با اغلب رنگدانه‌ها و پرکن‌ سازگار بوده و توان زيادی برای دربرگيری رنگدانه و پرکن دارد. مقاومت پلي‌فام PR790 با قابلیت ایجاد پیوند های عرضی پس از خشک شدن، نسبت به جذب آب بسيار بالاست و فيلم های آن چقرمگی و استحکام کششی عالی دارند. پلی فام PR790 با وجود MFFT بالاتر نسبت به پلی فام 707، انعطاف پذیری مناسب و سختی کمتری داشته و می تواند مقاومت به ترک بالاتری را تامین کند.

  5 آذر ماه 1397
 • دیسپرس کننده اکریلیکی جدید با عملکرد بهینه در سامانه‌های پایه آبی
  دیسپرس کننده اکریلیکی جدید با عملکرد بهینه در سامانه‌های پایه آبی

  پلی‌فام PR642 نمک سدیم کوپلیمر اکریلیک (پلی اکریلات کربوکسیله) با وزن مولکولی بهینه شده است که به عنوان عامل پراکنش با عملکرد بالا برای پودرها و پیگمنت های معدنی در سامانه های آب پایه استفاده می شود. درصد جامد بالای این محصول امکان استفاده از مقادیر کم تر آن را در مقایسه با سایر دیسپرس کننده‌های متداول در بازار فراهم می‌آورد. این ترکیب در پراکنش رنگدانه ها و پایدار سازی آمیزه های آب پایه تاثیر بسزایی دارد.

  3 آذر ماه 1397
 • رزین کوپلیمر استایرن/ اکریلیک نرم با خاصیت چسبندگی عالی و آب بندی منحصر به فرد
  رزین کوپلیمر استایرن/ اکریلیک نرم با خاصیت چسبندگی عالی و آب بندی منحصر به فرد

  پلي‌فام PR656 کوپلیمر امولسیونی بر پایه استایرن/ اکریلیک می باشد که به علت انعطاف‌پذيري، مقاومت در برابر آب و توان زياد دربرگيري رنگدانه‌ و پركن، براي ساخت رنگ‌هاي نماي ساختمان و به‌ويژه پوشش‌هاي انعطاف‌پذير براي آب‌بندي توصيه مي‌شود. این رزین در دماهاي بيشتر از صفر درجه سانتی گراد خشك مي شود، فيلمي انعطاف‌پذير، بدون ترك و مقاوم در برابر آب با چسبناکی سطحی ايجاد مي‌كند.

  1 آذر ماه 1397
 • دریافت پروانه تحقیق و توسعه شرکت رزینفام
  دریافت پروانه تحقیق و توسعه شرکت رزینفام

  واحد تحقیق و توسعه شرکت رزینفام پس از اخذ گواهی تحقیق و توسعه در سال 95، با پیگیری و ممارست در حوضه تحقیقات و توسعه محصولات جدید، با اتکاء به زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری خود، موفق به اخذ پروانه تحقیق و توسعه از وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت گردید.

  20 تیر ماه 1397