درباره ما

شرکت رزینفام در سال 1357 تاسیس شد و به عنوان تولید کننده برجسته پلیمرهای پایه آب در ایران معرفی شد. این شرکت موفقیت خود را مدیون به کار بردن استراتژی خود یعنی کسب رضایت مشتری از طریق تعهد به کیفیت و تنوع محصول می داند.
تعهد ما به رضایت مشتری در توانایی ارائه محصول و خدمات منطبق با نیازهای مشتری نشان داده شده است، این راهبرد به عنوان یک اصل اساسی برای رشد و توسعه این مجموعه بکار گرفته شده است.
تعامل موثر با نیازها و درخواست های مشتری، همراه با تلاش مداوم برای حفظ کیفیت محصول، رزینفام را به توسعه در ساختار سازمان یافته بر اساس صلاحیت حرفه ای، اختراع ، ابتکار عمل و مسئولیت پذیری ملزوم کرده است.
رزینفام با انطباق بر چشم انداز مناسب  مدیریتی، در تلاش مستمر برای پرورش فرهنگ سازمانی است که اولویت های اصلی را به نوآوری، انعطاف پذیری و توانایی یادگیری از تجربه قرار داده است.
در راستای این هدف ما، به عنوان با ارزش ترین دارایی شرکت، به کارشناسان با استعداد، خبره و جوان در کلیه قسمت های شرکت از جمله تحقیق و توسعه، تولید، تجاری و بازرگانی و ... خود مفتخر هستیم. بنابراین این تصادفی نیست که رزینفام به راستی با بالاترین نسبت فارغ التحصیلان دانشگاهی در این صنعت، از تعهد (فنی- اخلاقی) بالایی نسبت به مشتریان خود برخوردار باشد.
رزینفام به تولید خود بر اساس دانش فنی صنعت آلمان به ویژه شرکت  Hoechst AG مفتخر است. در سال 1374 تجهیزات تولید (تحت توافق همکاری فنی با (Hoechst بازسازی شد. این تجهیزات در زمینی به مساحت 40 هکتار  مرتبط با سایر تجهیزات کارخانه قرار گرفته و می توان آن را به عنوان پروژه اصلی با انتقال تکنولوژیکی پیشرفته و قابل اعتماد در مقایسه با سایر واحدهای عملیاتی و تولیدی مشابه دیگر در نظر گرفت. پیرو این همکاری مشترک بین شرکت رزینفام و Hoechst آلمان در سال ،1374 انتقال دانش فنی تولید طیفی از محصولات آن شرکت جهت بومی سازی و تولید در ایران صورت گرفته و رزینفام به عنوان اولین تولید کننده رزین های امولسیونی اکریلیکی و اکریلیک استایرن در ایران شناخته می شود.
در طی این سال ها، رزینفام همواره با داشتن ارتباطات فنی و تکنولوژیکی گسترده با شرکت های معتبر خارجی و تکیه بر دانش کارشناسان مجرب داخلی، همواره در تولید و معرفی محصولات جدید در راستای رفع نیازهای بازار پیشرو بوده و در حفظ موقعیت برتر خود در حال تلاش مستمر می باشد.
رزینفام